Ihmiset

Asiantuntijamme ovat meillä töissä hyvästä syystä: heillä on erityisosaamista, ongelmanratkaisukykyä sekä asiakasymmärrystä. Meiltä löydät kumppanin joka projektiin.

Näytetään 13 ihmistä
Halonen Aimo
Aimo Halonen Osakas, asianajaja +358 40 591 2470 aimo.halonen@lieke.com
Helena Kalmanlehto Counsel, asianajaja, varatuomari +358 44 750 5652 helena.kalmanlehto@lieke.com
Lång Rosa
Rosa Lång Osakas, asianajaja, LL.M. +358 41 433 9345 rosa.lang@lieke.com
Lönnblad Juho
Juho Lönnblad Osakas, asianajaja +358 50 573 5373 juho.lonnblad@lieke.com
Michelle Merlich
Michelle Merlich Asianajaja +358 45 348 7334 michelle.merlich@lieke.com
Alisa Montonen Managing Associate, Energy & Real Estate, Asianajaja +358 40 563 9917 alisa.montonen@lieke.com
Niitynpää Essi
Essi Niitynpää Juristi, OTM +358 40 595 0510 essi.niitynpaa@lieke.com
Amanda Olmo
Amanda Olmo Juristi, OTM +358 50 541 1677 amanda.olmo@lieke.com
Riina Pajala
Riina Pajala Juristi, OTM, ekonomi (KTM) +358 50 331 7169 riina.pajala@lieke.com
Maija Tevajärvi
Maija Tevajärvi Juristi, OTM +358 50 493 5523 maija.tevajarvi@lieke.com
Tuominen Hanna
Hanna Tuominen Asianajaja +358 44 750 5669 hanna.tuominen@lieke.com
Vasama Panu
Panu Vasama Asianajaja +358 44 050 6890 panu.vasama@lieke.com
Krisiina Välimaa
Kristiina Välimaa Juristi, OTM, LL.M. +358 40 7624 391 kristiina.valimaa@lieke.com

Hae meille

Me ratkaisemme yritysasiakkaidemme liiketoimintahaasteita useilla toimialoilla ja asiantuntemuksen osa-alueilla. Toimintamme perustuu asiakaslähtöiseen työskentelytapaan, jonka tavoitteena on luoda asiakkaille liiketoimintaa edistäviä ratkaisuja monenlaisissa tilanteissa.

Katso avoimet työpaikat