Ihmiset

Asiantuntijamme ovat meillä töissä hyvästä syystä: heillä on erityisosaamista, ongelmanratkaisukykyä sekä asiakasymmärrystä. Meiltä löydät kumppanin joka projektiin.

Näytetään 31 ihmistä
Paul Durac Juristi, OTM +358 50 338 8939 paul.durac@lieke.com
Ekonen Jussi
Jussi Ekonen Osakas, asianajaja, LL.M. +358 50 3737 569 jussi.ekonen@lieke.com
Janika Eloranta Receptionist +358 50 336 1658 janika.eloranta@lieke.com
Halonen Aimo
Aimo Halonen Osakas, asianajaja +358 40 591 2470 aimo.halonen@lieke.com
Marianna Holmberg
Marianna Holmberg Marketing, People & Culture Specialist +358 50 535 4575 marianna.holmberg@lieke.com
Binh Hong Assistentti +358 50 467 9335 binh.hong@lieke.com
Hopponen Roosa
Roosa Hopponen Assistentti +358 44 090 8590 roosa.hopponen@lieke.com
Mona Jortikka Asianajaja, ekonomi (KTM) +358 40 048 7580 mona.jortikka@lieke.com
Järvinen Taru
Taru Järvinen Toimistopäällikkö +358 45 636 6064 taru.jarvinen@lieke.com
Helena Kalmanlehto Counsel, asianajaja, varatuomari +358 44 750 5652 helena.kalmanlehto@lieke.com
Valmari Keskimäki Juristi, OTM +358 40 187 1997 valmari.keskimaki@lieke.com
Iida Kivilähde Juristi, OTM +358 50 557 9399 iida.kivilahde@lieke.com
Ida Lindfors
Ida Lindfors Asianajaja +358 40 500 4297 ida.lindfors@lieke.com
Mikael Lindqvist Juristi, OTM +358 50 475 5006 mikael.lindqvist@lieke.com
Lång Rosa
Rosa Lång Osakas, asianajaja, LL.M. +358 41 433 9345 rosa.lang@lieke.com
Lönnblad Juho
Juho Lönnblad Osakas, asianajaja +358 50 573 5373 juho.lonnblad@lieke.com
Miettinen Jenni
Jenni Miettinen Asianajaja, varatuomari +358 50 576 7600 jenni.miettinen@lieke.com
Alisa Montonen Asianajaja +358 40 563 9917 alisa.montonen@lieke.com
Niitynpää Essi
Essi Niitynpää Juristi, OTM +358 40 595 0510 essi.niitynpaa@lieke.com
Anna Nikulina Juristi, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja, OTM +358 50 337 9879 anna.nikulina@lieke.com
Marja Norrena Osakas, asianajaja, varatuomari +358 50 527 9896 marja.norrena@lieke.com
Amanda Olmo Juristi, OTM +358 50 541 1677 amanda.olmo@lieke.com
Henna Pajulammi Counsel, asianajaja, varatuomari, oikeustieteen tohtori +358 40 052 6653 henna.pajulammi@lieke.com
Markus Pulkkinen Senior Associate, OTM +358 50 382 0239 markus.pulkkinen@lieke.com
Mira Rantamoijanen Asianajaja, varatuomari +358 50 491 9986 mira.rantamoijanen@lieke.com
Rantanen Jani
Jani Rantanen Osakas, asianajaja +358 50 2870 jani.rantanen@lieke.com
Hanna Tolonen Juristi, OTM +358 40 733 8686 hanna.tolonen@lieke.com
Tuominen Hanna
Hanna Tuominen Asianajaja +358 44 750 5669 hanna.tuominen@lieke.com
Vasama Panu
Panu Vasama Asianajaja +358 44 050 6890 panu.vasama@lieke.com
Vyyryläinen Ville
Ville Vyyryläinen Osakas, toimitusjohtaja, asianajaja +358 40 525 9519 ville.vyyrylainen@lieke.com
Kristiina Välimaa Juristi, OTM, LL.M. +358 40 7624 391 kristiina.valimaa@lieke.com

Hae meille

Me ratkaisemme yritysasiakkaidemme liiketoimintahaasteita useilla toimialoilla ja asiantuntemuksen osa-alueilla. Toimintamme perustuu asiakaslähtöiseen työskentelytapaan, jonka tavoitteena on luoda asiakkaille liiketoimintaa edistäviä ratkaisuja monenlaisissa tilanteissa.

Katso avoimet työpaikat